Anasayfa Katalog Hakkında Haberler SMGM Etkinlikleri Mevzuat Ulusal Yapı Malzemesi
Kongre ve Sergisi
Mimarlıkta Malzeme
Dergisi
Yayınlar Linkler İletişim


  Arama  
  Ürün Adı  
  Firma Adı  
  Şehir  
  Kategori  
  Alt Kategori  
  Bölüm  
  CI / SfB No  
     


E-bülten aboneliği


İnce Yapı > (32) İç bölme elemanları > Oda bölme elemanları CI/SfB: 32.1
BERK LAMİNAT AHŞAP SAN. TİC.LTD ŞTİ.
Kağıthane Caddesi No .19 A
Kağıthane İstanbul
Üretici Firma
Yerli Şirket
+90 212 295 47 55
+90 212 295 47 59-295 56 42
berk@berklaminat.com
www.berklaminat.com.tr
 
Ürün Adı : PBA Bölme Elemanları ve Aksesuarları
Genel Bilgiler

CAM CUBICLE SİSTEM VE PASLANMAZ ÇELİK AKSESUARLAR

Program 500 GSS Paslanmaz çelik ürünler özellikle camdan paneller ile cubıcle ve bölme elemanları yapımında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Sistem sağlam, güvenli ve fonksiyoneldir.

Materyal: AISI 316 L paslanmaz çelik

Yüzey: satine paslanmaz çelik

 

Program 500 GSS elemanları yalnız 10,2 – 10,5 – 11- 11,5 – 12 – 12,5 mm kalınlıktaki lamine edilmiş cam paneller için uygundur.

 

CUBICLE KOMPAKT LAMİNAT VE PASLANMAZ ÇELİK AKSESUARLAR

Pba paslanmaz çelik cubıcle ıslak hacim kabin aksesuarları paslanmaz çeliğin en üst sınırı olan 316 L kalite belgesine sahiptir; bu nedenle şehir ortamında 525 yıl noktasal paslanmaya karşı garantidir. Uzun yıllar eskimeden yaşar. Tuvalet, WC, duş vb. rutubetli ve agresif kimyasallarla dolu ortamlara meydan okur.

Kabin sistem yüksekliklerinin maximum ölçülerde oluşturulması, menteşelerdeki yaylı-yaysız seçenekleri, farklı kilit modelleri, üst başlık aksesuarlarının sistem statiği açısından mükemmelliği ayırt edici özellikleri arasındadır. Bu ürünlerle herhangi bir desteğe ihtiyaç duymadan (arkasında ya da yanında duvar olmadan) kabin oluşturulabilir.

 

Paslanmaz çelik 316 L ürünlerimiz özellikle kompakt laminat veya 12-13mm.kalınlığındaki panellerle yapılan cubıcle kabinler için dizayn edilmiştir.

Materyal .. paslanmaz çelik AISI316L

Yüzey.. Satine paslanmaz çelik316L

Program 500 SS elemanları 12-13 mm. kalınlıktaki paneller için uygundur. Ürünlerimiz stoktan teslim edilir.

 

KOMPAKT LAMİNAT CUBICLE TERMOPLASTİK SİSTEM VE AKSESUARLAR

Islak hacimlerin oluşturulmasında kullanılan Pba siyah termoplastik aksesuarlar insan sirkülasyonun daha fazla olduğu alış-veriş merkezlerinde, özel okullar ve devlet okullarında, dershanelerde, tren-otobüs-metro

istasyonlarında, hava alanlarında kullanılmaktadır. Pba siyah termoplastik ürünlerin yapısı ve özellikleri bu tip ortamlar için çok uygundur. Eskimez, aşınmaz, kırılmaz, yanmaz ve üzerlerine yazı yazılamaz. Anti statik oldukları için tozları toplamaz. Termoplastik ürünler parlak olmaları yanında modern tasarımları ilk görülen özellikleridir. Basit ve çok yönlü oluşları montaj ve uygulamaları kolaylaştırır. Pba ürünleri kullanıcılara güvenlik ve emniyet sunar. Kullanılan malzemeler mekanik gerilime karşı çok dayanıklıdır. Ayrıca atermik ve izolasyonlu olduklarından dolayı topraklamaya ihtiyaç duymazlar.

 

Termoplastik ürünlerin birçok parçası özellikle 10-12mm.kalınlıktaki kompakt laminat panellerle inşa edilen bölmeler ve tuvaletlerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere İtalya’da tasarlanmış ve üretilmiştir. Termoplastik ürünler eskimez, aşınmaz, kırılmaz, yanmaz, antistatiktir, tozları toplamaz. Termoplastik ürünlerin parlak ve modern tasarımları diğer özellikleridir. Basit ve çok yönlü oluşları montaj ve uygulamaları kolaylaştırır. Pba ürünleri kullanıcılara güvenlik ve emniyet sunar. Kullanılan malzemeler mekanik gerilime karşı çok dayanıklı olduklarını kanıtlamışlardır. Ayrıca atermik ve izolasyonlu olduklarından dolayı topraklamaya ihtiyaç duymazlar. Termoplastik ürünler her türlü uygulamaya elverişlidir. Bu ürünlerin tasarımı, her türlü ayarlama,  modifikasyon işlemlerini inşaat sahasında sağlar ve uygulamayı kolaylaştırır. Termoplastik ürünler modern tasarımları, parlak renkleri fonksiyonellikleri ve temiz hatları ile tanınır. Pba ürünleri, yüzeylerinin gözeneksiz yapısı sebebi ile mikro yarıklar ve çatlaklar oluşturmaz. Yüzeylerde kirlerin toplanması ve bakterilerinin gelişmesi ve çoğalmasını engeller. Pba ürünleri modern tasarımları ile kabin uygulamalarında yenilikçi bir bakış sağlar

 

PBA H-GLASS

Görselliğin ön planda tutulduğu Cam kapılar için yeni kol-kilit tasarımlarıdır.

Kilit; paslanmaz çelikten ve sert hatlara sahip kusursuz bir tasarımdan oluşur. Sistem camın doğallığını, saf ve sadeliğini öne çıkaran; farklı ve yeni bir mekanizma ile bütünleşerek güzelleştirir. 8-10-12 mm kalınlıklardaki cam kapılarda kullanılmaktadır. Ofisler, mağazalar, banka şubeleri, alış-veriş merkezleri, kısaca camın hayat bulduğu her projede kullanılır. Kollarda silindirli kilit, wc kilidi (dolu-boş olduğunu gösteren kırmızı-yeşil özel mekanizma) ya da sadece kol özelliği olan çeşitlerinden seçebilirsiniz. Kilit karşılığında aynı zamanda lamba ve kapı stopu görevi gören özel aparatlara sahiptir.

 

PBA K-LOCK KOL VE KİLİT SİSTEMLERİ

Kol işlevi gören ancak kilit mekanizmasını da üzerinde taşıyan ürün aynı anda iki işlevi yerine getiriyor. Kol tutamak yerinde gizli anahtarı ve kilit sistemi mevcut. Sadece zemine ya da hem zemine hem de tavana monte edilebilen aparatlara sahiptir. Pba KEY-LOCK cam kapı kollarının farklı özellikleri arasında, özel kilit mekanizması, sağlam ve güvenli olmaları ve cam dışında farklı materyallere de monte edilebilmeleri yer almaktadır. Tek olarak veya karşılıklı olarak monte edilebilirler.

Tüm dünyada özellikle tasarımda hayat bulan dekoratif cam ve lamine camlar ile bütünlük sağlayan Pba paslanmaz çelik cam kapı kolları paslanmaz çeliğin en üst sınırı olan 316 L kalite belgesine sahiptir. Bu nedenle 525 yıl paslanmaya karşı garantilidir. İç ve dış mekânlarda güvenle kullanılabilir.

 

KAPI KOLLARI ( PROGRAM IT.)

Pba kapı kolları ve tutamakları İtalyan tasarımcılar tarafından tasarlanmış, sert ve dolgun hatlara sahip farklılık yaratan ürünlerdir. Kollar AISI 316 L paslanmaz çelikten üretilmişler ve bu aksesuarlar değişik kalınlıklardaki ahşap, metal, cam ve pvc ürünlerle uyum sağlar; tek olarak veya karşılıklı olarak monte edilebilirler. Kullanılan odanın dolu-boş olduğunu gösteren özel aparatları, birleşim yerlerindeki paslanmaz çelik işçiliği kusursuzdur.


Kullanım Alanları

Islak hacim bölmeleri, genel mahaller, denizcilikte; yat, tekne, gemi dekorasyonlarında, özürlü tuvaletleri için destek ve güvenlik ekipmanları, ofis cam kapıları, cam bölmeler, iç ve dış mekân giriş kapıları, banka şubeleri, ofisler, tren -otobüs istasyonları, havaalanları [sirkülasyonu yoğun yerler ]Teknik Özellikleri

AISI 316L Paslanmaz çelikten üretilen bütün ürünlerimiz [X2CrNi Mo17-12-2]paslanmaz çelikten mamul boru veya plakalardan imal edilmektedir.Hammadde İçeriği

AISI 316 L Paslanmaz çelik

TermoplastikBoyut ve Şekiller


Ağırlık Bilgileri


Renk Bilgileri
Paslanmaz çelik [satine], termoplastik [siyah]

Sınırlamalar ve Kullanılmayacak Yerler


Yangın Sınıfı
Yangın gecikmeli termoplastik UL94 V-2kategorisi içinde kendi kendine sönebilir malzeme.

Uygulama Detayları - Güvenlik Önlemleri ve Uyarılar


Garanti Koşulları

Paslanmaz çelik AISI 316L denizcilikte 260 yıl karada 1200 yıl Korozyona ve paslanmaya karşı en yüksek kalite standardına sahiptir. UNI ISO 9227 Standardına göre yapılan başarılı tuz spreyi testinden dolayı bir sertifika ile ödüllendirilmiştir.Bakım & Onarım ve Geri Besleme Hizmeti


Sertifikalar
  CEISO 9227TÜVCTRBODYCOTECITOTOXICITY

Çizimler & CAD Dosyaları

Bayiler & Adresler

Firmanın Bu Katalogta Yer Almayan Diğer Ürünleri
berk kapı menteşeleri
alüminyum kenar bantları
alüminyum wrapping folyo
berk hotmelt tutkal, beyaz laminat tutkal, hızlı tutkal.
aluminyum ve plastik süpürgelikler
aluminyum mutfak bazaları
mutfak tezgâh ara çıtası, yan kapama
laminat kaplı masa tablası
laminat kaplı mutfak dolabı kapağı
laminat kaplı mutfak tezgâhı


PBA Bölme Elemanları ve Aksesuarları 32.1
Dekoratif Metal Laminatlar 7
Laminat Paneller 73.1.2


cam cubicle ile paslanmaz çelik aksesuarlar

cubicle kompakt laminat ile termoplastik sistem

cubicle kompakt laminat ile paslanmaz çelik sistem

kapı kollarıkol ve kilit sistemleri


tutamaklar


cam cubıcle ile paslanmaz çelik aksesuarlar

cam cubıcle ile paslanmaz çelik aksesuarlar

kompakt laminat ile termoplastik aksesuarlar

kompakt laminat ile termoplastik aksesuarlar

pba kompakt laminat ile paslanmaz çelik aksesuarlar

pba kompakt laminat ile paslanmaz çelik aksesuarlar

kol ve tutamakları

kol ve tutamakları

Anasayfa|Katalog Hakkında|Haberler|SMGM Etkinlikleri|Mevzuat|İletişim

Ulusal Yapı Malzemesi Kongresi ve Sergisi|Mimarlıkta Malzeme Dergisi|Yayınlar|Linkler